Ranč v Buši - Jak se k nám dostanete autem?

Zpět na hlavní stránku

Jak se k nám dostanete autem?


1) ze Strakonické dálnice = z D4 nejpohodlnější cesta:


Z D4 Strakonické dálnice sjeďte AŽ exitem č.27 Dobříš,
v Dobříši za přejezdem, tj.před Lídlem, odbočte doleva směr Nový Knín,
v Novém Knínu pokračujte stále po hlavní směr Korkyně,
z Korkyně směr Čím,
z obce Čím pořád po hlavní doleva do serpentýn směr Buš/Slapy n.Vlt. a poté až k bráně z klad s železnými vraty. DO TÉTO BRÁNY VJEDETE, dáte se doprava a zaparkujete na Parkovišti u Hlavního srubu. Vezete-li koně, čtěte níže odstavec "Jezdci využijte..".

 

2) z Prahy tzv. podél Vltavy:

Přijíždíte-li od Prahy po silnici č. 102 podél Vltavy směr Štěchovice, poté Slapy nad Vltavou: Ve Slapech před Motorestem Slapy odbočte doprava dolů na silnici z kostek, tzv. "kočičích hlav". Dále pokračujte po této hlavní, až vjedete do obce Buš. V obci Buš pokračujte stále po hlavní silnici (směr Čím či Nový Knín), projedete serpentýnami v lese a poté nad lesem, mezi poli se nalevo objeví ohrady se sruby a Hlavní vjezdová brána z dřevěných klád. DO TÉTO BRÁNY VJEDETE, a zaparkujete na Parkovišti u Hlavního srubu. Vezete-li koně, čtěte níže odstavec "Jezdci využijte..".

 

JEZDCI VYUŽIJTE také, prosím, pro vjezd do areálu HLAVNÍ BRÁNU, dejte se po jejím projetí ihned doprava, směr Parkoviště u velkého, tj. Hlavního srubu, před ním však zahněte doleva ke stájím a vyložte si koně z levé strany stájí na konci u hnojiště (kde si můžete po vyložení snadno vyčistit hanger), "ubytujte si svého koně" a poté pokračujte autem rovně a hanger zaparkujte na označené místo vedle 4boxu či dle instrukcí personálu. Auto můžete nechat zaparkované u hangerů či vás tímto požádáme zaparkovat na Parkovišti u penzionu. Děkujeme za pochopení.

PŘED PŘÍJEZDEM DO AREÁLU včas VOLEJTE, na dálku Vám OTEVŘEME železnou eletrickou BRÁNU.

Odkaz na google mapy zde